Big Day - Oficjalny serwis internetowy

6.12.2023

„Kwiaty porastają puste przestrzenie 
Jak losy ludzi, których czas porozsiewał…” 
30 lat temu ukazał się nasz debiutancki album „W świetle i we mgle” i mimo upływu czasu ciągle możecie po niego sięgnąć. Dziękujemy za Wasze wsparcie od wtedy - do teraz. Ukłony!

15.09.2023

Nadszedł dzień premiery! Od dziś album "Na koniec gwiazd" jest dostępny w serwisach streamingowych i na CD. A my dziękujemy: Jackowi Wiśniewskiemu za kosmiczną okładkę, całej załodze firmy Soliton za wysłanie płyty w świat cyfrowy i realny, oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek, nawet niepozorny sposób przyczynili się do powstania tego wydawnictwa. I najważniejsze! Specjalne uściski kierujemy do Naszych Fanów. Wszystko jest w Waszych rękach, Kochani! Zapraszamy do wspólnej podróży po muzycznych światach na końcu gwiazd... 

Posłuchaj albumu w sieci Kup album w wersji CD

08.09.2023

Drugi singiel z nowego albumu „Na koniec gwiazd” jest już dostępny w serwisach streamingowych i wkrótce w rozgłośniach radiowych. Tym razem to piosenka tytułowa nowego wydawnictwa. Oczywiście jest też i clip video. Miłego  patrzenia i słuchania! 
Audio: https://bit.ly/3ErBRfB 
Video: https://youtu.be/UYbbkr6aXhA

17.07.2023

Echo wczorajszego koncertu pozostanie z nami na dłużej. Dziękujemy Trójce za zaproszenie, a Wam wszystkim za spędzone wspólnie chwile. Tym, którzy byli na miejscu w radiowym studio na Myśliwieckiej, tym, którzy słuchali nas w radiu i tym, którzy przez internet. Jeszcze raz ukłony i do zobaczenia gdziekolwiek będziemy. A z cyklu „nic straconego” - podajemy link do całego koncertu:
https://www.youtube.com/watch?v=HHNBOBbCORM
foto: Monika Jaszak

10.07.2023

W podróży zawsze lubimy podziwiać to, co za oknem. Dziś podzielimy się z Wami jednym z takich widoków. Po raz pierwszy prezentujemy cover naszego nadchodzącego albumu „Na koniec gwiazd”. Premiera - 15.09.2023.

16.06.2023

3…, 2…, 1… Pierwszy singiel z naszego nowego albumu i clip video już czekają. Mamy nadzieję, że będzie Wam miło z tą piosenką! 
Słuchamy tu: https://bit.ly/3X8fxjF
Oglądamy tu: https://youtu.be/qhuM8ktiPNI

26.05.2023

Historia naszej nowej płyty może spokojnie być kanwą do skomplikowanego scenariusza filmowego. Ale mając nadzieję na happy end niedługo podamy Wam „precyzyjne wiadomości”, które umiejscowią nasz nowy album w czasie i to bardzo nieodległym. To, co będzie słychać jest w 100% gotowe, teraz szykujemy to, co będzie widać. Już naprawdę blisko...