NEWS


Kochani - gramy dla Was niezmiennie od ponad 30-tu lat!!! Zakończyliśmy pracę nad nową płytą. Mamy nadzieję, że niedługo się usłyszymy i zobaczymy! ;)

Tymczasem porcję aktualnych informacji i skarbów z worka wspomnień znajdziecie na naszych stronach w sieci - na Facebooku i Instagramie. Archiwalne klipy video czekają na naszym kanale na YouTube - tu też zapraszamy do częstych odwiedzin.


01.01.2023

30 lat jesteście blisko

Jak wiatr szumiący w żaglach Big Day’a

W świetle i we mgle

W słońcu i z cienia….

Więc w Roku Nowym, i tak w ogóle

Mamy tu takie mikro-życzenia:

Oby co dobre się dokonało

I świat na lepsze niechaj się zmienia

Dojrzała Grupa Grajków Scenicznych

Śle Noworoczne, Wam, pozdrowienia!


25.05.2022

Pierwsze terminy letnich koncertów znajdziecie w dziale KONCERTY. Więcej aktualnych informacji dotyczących spotkań z nami "na żywo" :) znajdziecie w naszych mediach społecznościowych. Zapraszamy!


01.03.2022

Olsztyn solidarny z Ukrainą - koncert i zbiórka. W naszym wydaniu słowa najlepiej wybrzmią z muzyką. Zapraszamy w niedzielę na olsztyńską Starówkę. Pomagamy - Pomagajcie!


****** 24.12.2021 ******

Kiedy przyjdzie już pora, cała grupa zebrana
Rozpakuje prezenty, lub otworzy szampana
Dwie okazje do życzeń i do rymów wariackich
Siedzą bliziutko siebie zakopując niesnaski
Czasem koleś w kominie zaklinuje się gracko
Czasem chyłkiem przebiegnie cały rok zawadiacko
Czasem widać, lub słychać fajerwerki o zmroku
Świąt życzymy szczęśliwych jakoż Nowego Roku!

******

 


27.05.2021

Nasz trzeci album kończy dziś 25 lat! Na naszych stronach na Facebooku i Instagramie możecie go powspominać i podzielić się z nami wrażeniami po latach. Zawsze warto też zerknąć do działu DYSKOGRAFIA - znajdziecie tam linki do serwisów streamingowych, gdzie będziecie mogli posłuchać tego albumu.


01.02.2020

Yeah! Zwarci, gotowi i objuczeni finiszujemy z nową płytą :) Dla Was najświeższa fota ze studia, a na niej Drużyna im. Tolka Banana :) Wkrótce więcej info i foto też.


23.12.2019

No! Ho, ho, ho!

Widać, że wszyscy już pięknie przygotowani do Świąt! Skoro tak, to siedząc wygodnie przy choince, albo idąc ulicą z palcem pędzącym po szybce smartfonu zatopcie się w przestrzeń życzeń miłości, szczęścia i wolności. A w Nowym Roku 2020 pozytywne kumulacje niech Was koniecznie odnajdą.

Uściski!

Big Day

 


25.11.2019

6 grudnia bedziemy gościć w Warszawie na Beatlemania Festival i tego nie możecie przegapić :)


25.08.2019

Lato się jeszcze nie kończy i przed nami kilka koncertów do zagrania. W dziale koncertowym znajdziecie zawsze aktualne informacje o najbliższych imprezach z naszym udziałem.


16.07.2019

Ostatnia niedziela w Toruniu, czyli Wakacyjna Trasa Dwójki :)


10.07.2019

W najbliższą niedzielę (14.07) w TVP2 koncert "Wakacyjnej trasy Dwójki" w Toruniu, również z naszym udziałem. Bądźcie w pobliżu teleodbiorników! Do zobaczenia! :)

Kliknij po aktualne info o koncertach!


17.06.2019

Migawka z opola - frontem do państwa w akcji bezpośredniej - czyli oko cyklonu :) Pewnie nie ostatnie to wspomnienie z tamtego wieczoru.

Foto - Interia / Autor zdjęcia: Piętka Mieszko / Źródło: AKPA

 


28.05.2019

Mamy miłą informację!
Widzimy się w tym roku na Festiwalu w Opolu, 16 czerwca, na koncercie: „Nie pytaj o Polskę, czyli #30latwolności". Bądźcie z nami!