NEWS


Kochani - mimo pandemii jesteśmy, gramy, szykujemy nową płytę i czekamy na koncerty. Mamy nadzieję, że niedługo się zobaczymy! ;)

Tymczasem porcję aktualnych informacji i skarbów z worka wspomnień znajdziecie na naszych stronach w sieci - na Facebooku i Instagramie. Archiwalne klipy video czekają na naszym kanale na YouTube - tu też zapraszamy do częstych odwiedzin.


27.05.2021

Nasz trzeci album kończy dziś 25 lat! Na naszych stronach na Facebooku i Instagramie możecie go powspominać i podzielić się z nami wrażeniami po latach. Zawsze warto też zerknąć do działu DYSKOGRAFIA - znajdziecie tam linki do serwisów streamingowych, gdzie będziecie mogli posłuchać tego albumu.


01.02.2020

Yeah! Zwarci, gotowi i objuczeni finiszujemy z nową płytą :) Dla Was najświeższa fota ze studia, a na niej Drużyna im. Tolka Banana :) Wkrótce więcej info i foto też.


23.12.2019

No! Ho, ho, ho!

Widać, że wszyscy już pięknie przygotowani do Świąt! Skoro tak, to siedząc wygodnie przy choince, albo idąc ulicą z palcem pędzącym po szybce smartfonu zatopcie się w przestrzeń życzeń miłości, szczęścia i wolności. A w Nowym Roku 2020 pozytywne kumulacje niech Was koniecznie odnajdą.

Uściski!

Big Day

 


25.11.2019

6 grudnia bedziemy gościć w Warszawie na Beatlemania Festival i tego nie możecie przegapić :)


25.08.2019

Lato się jeszcze nie kończy i przed nami kilka koncertów do zagrania. W dziale koncertowym znajdziecie zawsze aktualne informacje o najbliższych imprezach z naszym udziałem.


16.07.2019

Ostatnia niedziela w Toruniu, czyli Wakacyjna Trasa Dwójki :)


10.07.2019

W najbliższą niedzielę (14.07) w TVP2 koncert "Wakacyjnej trasy Dwójki" w Toruniu, również z naszym udziałem. Bądźcie w pobliżu teleodbiorników! Do zobaczenia! :)

Kliknij po aktualne info o koncertach!


17.06.2019

Migawka z opola - frontem do państwa w akcji bezpośredniej - czyli oko cyklonu :) Pewnie nie ostatnie to wspomnienie z tamtego wieczoru.

Foto - Interia / Autor zdjęcia: Piętka Mieszko / Źródło: AKPA

 


28.05.2019

Mamy miłą informację!
Widzimy się w tym roku na Festiwalu w Opolu, 16 czerwca, na koncercie: „Nie pytaj o Polskę, czyli #30latwolności". Bądźcie z nami!


04.05.2019

W dziale koncertowym znajdziecie pierwsze zapowiedzi na ten rok.

Warto też odwiedzić dział z dyskografią, oraz poznać "bio" zespołu :) Po porcje aktualnych wiadomości i zdjęć zapraszamy na nasze konta na Facebooku i Instagramie.


01.03.2019

Dwadzieścia wiosen temu w odległej galaktyce... ukazał się nasz piąty album: "To była bardzo długa noc". Zapraszamy do obrazów i dźwieków z 1999 roku.

Miłego odbioru :)

 


WYBRANE NEWSY ARCHIWALNE:


21.12.2018

 

Kochani!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2019 życzymy Wam miłości, szczęścia i dostatku dobroci w każdej postaci!!!
Ania, Marcin, Piotr, Paweł & Piotr


06.12.2018

Wychodzisz boso na spacer....

Dziś mija dokładnie 25 lat od naszego debiutu fonograficznego: „W świetle i we mgle”. Posłuchajcie tej płyty (jeżeli nie posiadacie, jest w serwisach streamingowych) i podzielcie się swoimi wrażeniami na naszym Facebooku - piszcie śmiało. Może szczególnie lubicie konkretne utwory? Wszystkim, którzy mają „W świetle...” na półce w domu - ukłony i całusy od całego Big Day’a! Acha, i zawsze warto pobiegać trochę na golasa :)


07.07.2018

Uruchomiliśmy oficjalne konto zespołu na Istagramie. Zapraszamy - obserwujcie nas, aby zobaczyć nigdy nie publikowane zdjęcia - te nowe i te starsze. Zapraszamy!

https://www.instagram.com/bigdaygroup/


23.12.2017

Kochani!
Z okazji nadchodzących Świąt życzymy Wam bezmiaru dobra i miłości, a Nowy Rok niech będzie radosny, szczęśliwy i zachwycający!

Bawcie się każdym dniem!


 


19.10.2017

Mamy nową pozycję w naszej dyskografii! Kompilacja 17 nagrań, tych najbardziej znanych i nawet najbardziej lubianych. :) Może być niezbędna na długie jesienne wieczory. Może być konieczna zimą. O cieplejszych porach roku nawet nie wspominamy, bo wiadomo, że mus :) Już (lub za chwilę) w EMPIK-ach. Bawcie się dobrze. Miłego słuchania!


30.08.2017

Fotorelacja z koncertu 25-lecia - kliknij aby przejść do albumu

Niech fotorelacja z tego cudownego wieczoru będzie zarazem kolejnym podziękowaniem naszym wspaniałym gościom: Piotr Metz, Żuki Rock'n'Roll Band, Anja Orthodox, Wojciech HoffmannAdam Wolski, Damian Nowak, sekcja dęta Enej, Piotr Pancer, cała ekipa MOK i wszyscy nasi cudowni przyjaciele, którym udało się do nas dotrzeć, by świętować ćwierćwiecze Big Daya. 


03.08.2017

Zapraszamy na święto!

22 sierpnia w olsztyńskim amfiteatrze rozpęta się nasz rocznicowy koncert. Będzie scenicznie inaczej niż zwykle. Będą goście niespodziankowi, o których w następnym odcinku. No i my zupełnie tak jak wtedy, 25 lat temu, gdy zagraliśmy przed Wami pierwszy raz. Kto chce z nami poświętować - zapraszamy gorąco!
Bądźcie! 


07.06.2017

Z okazji naszego 25-lecia odebraliśmy Nagrodę Prezydenta Olsztyna za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej. Jest radość! Dziękujemy! :)


26.04.2017

2017 to rok dla nas ważny, bo jubileuszowy. Latem mija 25 lat od rozpoczęcia działalności zespołu.Z tej okazji staramy się przygotować coś specjalnego. Wkrótce info na naszych stronach internetowych. Zaglądajcie! :)


24.12.2016

Niech się skrzy i wypełnia po brzegi…
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Ściskamy i całujemy!


30.05.2016

Tym, którzy poruszają się w domenie cyrowej zamieszczamy poniżej linki do wszystkich cyfrowych wydań naszych zremasterowanych albumów. Universal Music Polska przygotował naprawdę dobry wybór serwisów plikowych jak i streamingowych. Wystarczy kliknąć :)

W ŚWIETLE I WE MGLE

KALEJDOSKOP

DZIEŃ TRZECI

ILUMINACJA


18.05.2016

Nasze pierwsze cztery albumy: W świetle i we mgle, Kalejdoskop, Dzień Trzeci, Iluminacja…
Dźwięki lat minionych, bliskie naszym sercom i bardzo dla nas ważne, po kilkunastu latach nieobecności wracają zremasterowane na półki sklepowe i w postaci cyfrowej. Po raz kolejny możemy się nimi z Wami podzielić. Wszystkie ukazują się nakładem Universal Music Polska - tu podziękowania. Mamy wspólny powód do radości. W końcu rzadko ma się premierę czterech płyt na raz :)
Pozostaje nam zaprosić Was do wspólnego słuchania.

 


18.02.2016

Siła koloru... :D
W tej chwili mija 20 lat odkąd daliśmy się "zdjąć" na okładkę albumu "Dzień trzeci" :)


05.01.2016

Tegoroczny Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami.
W ten "rozegrany" dzień, telewizyjnie i scenicznie pojawimy się trzykrotnie:
1. O 9.00 w TVP - w pierwszym wejściu koncertowym Studia WOŚP
2. O 15.50 pod PKiN w Warszawie
3. O 17.40 na koncercie w Centrum Kultury w Żyrardowie
Serdecznie zapraszamy!
Przybądźcie i pomagajcie! :)


24.12.2015

Od teraz z każdym dniem niech światła będzie więcej.
Święta niech zasypią zapachami domu.
Potrzeba miłości niech zwycięży nad pragnieniem posiadania.
Cekiny Nowego Roku niech lecą z nieba,
a Stary Rok niech zostanie w ramce na ścianie...

Życzymy Wam uwolnienia dobrych pragnień.
Dbajcie o nie i o siebie nawzajem w 2016 roku! :)