NEWS


06.12.2018

Wychodzisz boso na spacer....

Dziś mija dokładnie 25 lat od naszego debiutu fonograficznego: „W świetle i we mgle”. Posłuchajcie tej płyty (jeżeli nie posiadacie, jest w serwisach streamingowych) i podzielcie się swoimi wrażeniami na naszym Facebooku - piszcie śmiało. Może szczególnie lubicie konkretne utwory? Wszystkim, którzy mają „W świetle...” na półce w domu - ukłony i całusy od całego Big Day’a! Acha, i zawsze warto pobiegać trochę na golasa :)


07.07.2018

Uruchomiliśmy oficjalne konto zespołu na Istagramie. Zapraszamy - obserwujcie nas, aby zobaczyć nigdy nie publikowane zdjęcia - te nowe i te starsze. Zapraszamy!

https://www.instagram.com/bigdaygroup/


04.05.2018

W dziale koncertowym znajdziecie pierwsze zapowiedzi koncertowe na ten rok. Zawsze aktualny dział z dyskografią, oraz podstawowe "bio" zespołu :) Po porcje aktualnych wiadomości i zdjęć zapraszamy na nasze konto na Facebooku.


23.12.2017

Kochani!
Z okazji nadchodzących Świąt życzymy Wam bezmiaru dobra i miłości, a Nowy Rok niech będzie radosny, szczęśliwy i zachwycający!

Bawcie się każdym dniem!


 


19.10.2017

Mamy nową pozycję w naszej dyskografii! Kompilacja 17 nagrań, tych najbardziej znanych i nawet najbardziej lubianych. :) Może być niezbędna na długie jesienne wieczory. Może być konieczna zimą. O cieplejszych porach roku nawet nie wspominamy, bo wiadomo, że mus :) Już (lub za chwilę) w EMPIK-ach. Bawcie się dobrze. Miłego słuchania!


30.08.2017

Fotorelacja z koncertu 25-lecia - kliknij aby przejść do albumu

Niech fotorelacja z tego cudownego wieczoru będzie zarazem kolejnym podziękowaniem naszym wspaniałym gościom: Piotr Metz, Żuki Rock'n'Roll Band, Anja Orthodox, Wojciech HoffmannAdam Wolski, Damian Nowak, sekcja dęta Enej, Piotr Pancer, cała ekipa MOK i wszyscy nasi cudowni przyjaciele, którym udało się do nas dotrzeć, by świętować ćwierćwiecze Big Daya. 


03.08.2017

Zapraszamy na święto!

22 sierpnia w olsztyńskim amfiteatrze rozpęta się nasz rocznicowy koncert. Będzie scenicznie inaczej niż zwykle. Będą goście niespodziankowi, o których w następnym odcinku. No i my zupełnie tak jak wtedy, 25 lat temu, gdy zagraliśmy przed Wami pierwszy raz. Kto chce z nami poświętować - zapraszamy gorąco!
Bądźcie! 


07.06.2017

Z okazji naszego 25-lecia odebraliśmy Nagrodę Prezydenta Olsztyna za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej. Jest radość! Dziękujemy! :)


26.04.2017

2017 to rok dla nas ważny, bo jubileuszowy. Latem mija 25 lat od rozpoczęcia działalności zespołu.Z tej okazji staramy się przygotować coś specjalnego. Wkrótce info na naszych stronach internetowych. Zaglądajcie! :)


24.12.2016

Niech się skrzy i wypełnia po brzegi…
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Ściskamy i całujemy!


30.05.2016

Tym, którzy poruszają się w domenie cyrowej zamieszczamy poniżej linki do wszystkich cyfrowych wydań naszych zremasterowanych albumów. Universal Music Polska przygotował naprawdę dobry wybór serwisów plikowych jak i streamingowych. Wystarczy kliknąć :)

W ŚWIETLE I WE MGLE

KALEJDOSKOP

DZIEŃ TRZECI

ILUMINACJA


18.05.2016

Nasze pierwsze cztery albumy: W świetle i we mgle, Kalejdoskop, Dzień Trzeci, Iluminacja…
Dźwięki lat minionych, bliskie naszym sercom i bardzo dla nas ważne, po kilkunastu latach nieobecności wracają zremasterowane na półki sklepowe i w postaci cyfrowej. Po raz kolejny możemy się nimi z Wami podzielić. Wszystkie ukazują się nakładem Universal Music Polska - tu podziękowania. Mamy wspólny powód do radości. W końcu rzadko ma się premierę czterech płyt na raz :)
Pozostaje nam zaprosić Was do wspólnego słuchania.

 


18.02.2016

Siła koloru... :D
W tej chwili mija 20 lat odkąd daliśmy się "zdjąć" na okładkę albumu "Dzień trzeci" :)


05.01.2016

Tegoroczny Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami.
W ten "rozegrany" dzień, telewizyjnie i scenicznie pojawimy się trzykrotnie:
1. O 9.00 w TVP - w pierwszym wejściu koncertowym Studia WOŚP
2. O 15.50 pod PKiN w Warszawie
3. O 17.40 na koncercie w Centrum Kultury w Żyrardowie
Serdecznie zapraszamy!
Przybądźcie i pomagajcie! :)


24.12.2015

Od teraz z każdym dniem niech światła będzie więcej.
Święta niech zasypią zapachami domu.
Potrzeba miłości niech zwycięży nad pragnieniem posiadania.
Cekiny Nowego Roku niech lecą z nieba,
a Stary Rok niech zostanie w ramce na ścianie...

Życzymy Wam uwolnienia dobrych pragnień.
Dbajcie o nie i o siebie nawzajem w 2016 roku! :)